Yüksek Teknoloji

Yenilikçi teknoloji, yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet ile birinci sınıf güneş modülleri üretmekteyiz.Bir güneş panelinin gücünü, verimini ve çalışma ömürünü etkileyen bir çok etken vardır. Bu etkenlerin bir  kısmı ham madde bir diğeri ise üretim aşamasındaki hassasiyettir.


DAHA FAZLA

Sertifikalarımız

Daha Fazla

AR-GE

Kusursuz kalite kontrol sistemimiz ile tüm fotovoltaik güneş modülleri için en yüksek kaliteyi ve uzun hizmet ömrünü sunmayı garanti ediyoruz.

Daha Fazla

Kalite Politikamız

KALİTE VE BİLGİ GÜVENLİĞİ ENTEGRE POLİTİKAMIZ

 

PV Güneş panelleri üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren ACS ENERJİ, yapmış olduğu tüm faaliyetlerde bilgi güvenliğine gereken önemi vermekte ve bilgi güvenliğini güvence altına almak için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.

Bu doğrultuda kuruluşumuz bünyesinde bulunan Kalite ve Bilgi Güvenliği Entegre Yönetim Sistemimizin sürekli gelişimini sağlamak için:

Bilgi varlıklarını tanımlamayı ve bu varlıkların,

 • İşe etkisini: varlığı yerine koyma maliyeti, bilginin gizliliği, imaja olan etkisi, yasal ve hukuki yükümlülükler bakımından yaratacağı zararı gibi konuları ele alarak,
 • Tehdit olasılığını: zayıflıkların çokluğu ve var olan kontrollerin bu zayıflıkları ne kadar kapatabildiği, saldırgan motivasyonu, bilginin rakipler için cazibesi, erişim kontrollerindeki açıklar ve bilginin bütünlüğüne ilişkin tehlikeleri ele alarak,

 

 • Bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliğine ilişkin riskleri belirlemeyi, değerlendirmeyi,
 • Kabul edilebilir risk seviyesinin üzerinde bulunan tüm varlıklar için gerekli kontrolleri uygulamayı,
 • Bilgi güvenliği ihlal olayı yaşama ihtimalini düşürmeyi, yaşanması durumunda ise koordineli biçimde yanıt verebilmeyi,
 • İş sürekliliğini kesintiye uğratabilecek her türlü kesintinin önüne geçebilmeyi, geçilemediği durumlarda ise hedeflenen kurtarma süresi içerisinde tekrar çalışabilir hale gelmeyi,
 • Entegre Yönetim Sistemi süreçlerinin performansını ölçmeyi,
 • Bu verilerden hedefler üretmeyi ve sürekli iyileştirmeyi,
 • Zayıflıklarımızı ve tehditleri alt yapı, çalışma ortamı, donanım, yazılım ve eğitim yatırımlarıyla en aza indirgemeyi,
 • İşimizin, müşterilerimizin, yasal ve uygulanabilir şartların gerektirdiği tüm koşulları karşılamayı,
 • Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı,

Taahhüt ederiz.   

 

KALICI VE TESCİLLİ KALİTE


Yüksek kaliteli ürün anlayışımız için; hammadde girdi kontrollerinden, ürün sevkiyat kontrollerine kadar olan tüm süreçler için tanımlanmış kalite kontrol işlemleri eğitimli mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.El değmeden son teknolojik robotlarımız ile üretimini gerçekleştirdiğimiz Pv modüllerimiz ISO, TUV, OHSAS sertifikalarına sahip,tasarımından, kullanılan hammaddelere, üretimden, hassas kalibrasyon ve testlere kadar tüm süreçlerin odağında “kalite” bulunmaktadır.

 

Daha Fazla

ACS Güncel

Yaşanabilir Bir Dünya için Üretiyoruz..

ACS Enerji

Kusursuz kalite kontrol sistemimiz ile tüm fotovoltaik güneş modülleri için en yüksek
kaliteyi ve uzun hizmet ömrünü sunmayı garanti ediyoruz.

Neden LEXRON Güneş Panelleri?

Dünyanın en önemli enerji kaynaklarından bir tanesidir. Fosil kaynaklar olarak bilinen petrol, doğalgaz ve kömür rezervlerinin kıt kaynaklar olmaları nedeniyle zaman içerisinde tükeneceği bilinmektedir. Dünyada fosil yakıtların bu denli yoğun kullanılması ise küresel çevre sorunlarını da beraberinde getirmiştir. Sanayileşme sonucunda atmosfere yayılan karbondioksit gibi zararlı gazlar küresel ısınma ve iklim değişikliğine neden olmaktadır. Günümüzde fosil yakıtların hızla tükenmekte olması, sera gazı etkisi, uluslararası tedbirler güneş, rüzgâr, hidroelektrik ve biyoenerji gibi yenilenebilir ve temiz enerji kaynaklarına geçişi tüm ülkeler için zorunlu kılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Multibustar Güneş Panelleri

Ürünler

Güneş enerji sistemleri, güneşin size sunduğu temiz enerjiden faydalanmanıza aynı zamanda başka enerji kaynaklarına ihtiyaç duymadan elektrik üretmenize olanak sağlar. ACS Enerji ailesi olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünü en uygun şartlarda sorunsuz bir şekilde tedarik ediyor olmak en öncelikli hedefimizdir.

 

Daha fazla bilgi

Lexron

Lexron

Güneş Enerjisiyle Enerji Üretin, Tüm Ekipmanlar ve Yardımcı Malzemeler...

Daha Fazla
Motech

Motech

Endüstri 5.0 , Multi BussBar, Half Cut teknolojilerini birleştirerek geliştirdiğimiz üretim ve hassas kalite kontrol süreçleri ile sizler için yüksek verimli ve daha uzun ömürlü güneş panelleri üreterek daha düşük maliyette daha fazla enerji üretmenizi sağlıyoruz.
Daha Fazla
TOPCON-600W

TOPCON-600W