Takım Ruhu = Güçlü Sinerji + Yüksek Enerji


Takım ruhu ve “ biz bilinci” ile hareket ediyoruz. Kurum kültürümüz ve değerlerimiz doğrultusunda geliştirdiğimiz insan kaynakları stratejilerinin ana hedefi; şirket vizyonuna uygun, yetkin ve kendi alanında profesyonel, fikrini özgürce belirtebilen, yenilikçi çalışanlar ile güçlü takım ruhu yaratabilmektir.

 

İş Başvuru Formu

Aydınlatma Metni

İş Başvuru Formunda, bize iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde ve sizinle yapılan mülakatlar sırasında ad, soyad, T.C. kimlik numarası, adres bilgileri gibi genel nitelikli kişisel verileriniz ile sağlık, sabıka kaydı gibi özel nitelikli kişisel verilerinizi şirketimizle paylaşmaktasınız. Kişisel verileriniz sizi tanımamıza, iş başvurunuzu değerlendirmemize ve sahip olduğunuz özelliklerinize göre şirketimizde sizin için uygun bir pozisyonunun bulunmasında yardımcı olacaktır.

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

Eğitim Durumu

:
:
:
:
:
:

İş Tecrübeleri

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

Referanslar

 
“Sadece çalışılan işyerlerinden referans gösterilebilmektedir.”
:
 
Rıza Beyanı

İşbu Bilgilendirme Yazısını okuduğumu ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, kişisel verilerinin ACS Enerji tarafından yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine saklanmasına peşinen izin verdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Güvenlik Kodu