• Güneş Panelleri
  Güneş Panelleri

  Yüksek verimli A sınıfı hücreler ile ürettiğimiz tüm güneş panellerimizi; Halfcut Monoperc, Monokristal, Polykristal ve Esnek Panelleri hizmetinize sunuyoruz. Endüstri 5.0 teknoloji ile ürettiğimiz güneş panellerimizi insan elinden ve ortam kirliliğinden uzaklaştırarak daha yüksek verimli ve daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

  Sürekli gelişen teknolojiyi en yakından takip edereken iyi ürün ve hizmet garantisi sunuyor.

  Yaşanabilir Bir Dünya İçin Üretiyoruz.

 • Enerji Depolama Sistemleri
  Enerji Depolama Sistemleri

  Kalitesini tüm dünyada kanıtlamış jel akülerimiz, derin deşarj plaka yapısı, uzun ömürlü, %100 bakımsız ve çevreye zarar vermeyen yapısı ile solar ve rüzgar enerjili sistemlere uyumlu olarak güvenle kullanılmaktadır. Günlük çevrimsel kullanım için ideal ve uzun deşarjlarda mükemmel performans gösterirler. Elektriğin olmadığı ve uzun süreli kullanım için özel tasarlanan jel aküler elektriğin ulaşamadığı noktalarda ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmıştır.

 • İnverterler
  İnverterler

  On grid, öz tüketim ve off grid sistemleriniz için kullanıma uygun olan inverterlerimizi solar sistemlerde güvenle kullanabilmeniz için özel tasarlanmıştır. Off grid sistemleriniz için tasarladığımız Akıllı Tam sinüs inverterlerimizde dahili olarak şarj kontrol ve şebekeden akü şarj cihazları da mevcuttur. Düşük voltaj yük kapaması, aşırı yük koruması ,termal kapama ve kısa devre koruması ile enerjinizi güvenli bir şekilde kullanmasnız için tasarlanmıştır.

 • Solar Sürücüler
  Solar Sürücüler

  Smart teknoloji inverterlerimiz ile şehir şebekesinin bulunmadığı ve ya elektrik maliyetini düşürmek amacı ile kurduğunuz solar sulama sistemleri ile yatırım maliyeti olmadan uzun yıllar bahçenizi sulamanızı sağlar. Yüksek verimli ve MPPT li Smart marka sürücülerimiz ile sizler için en uzun saatli sulama ve güç imkanı sağlayarak yatırımınızı koruyoruz..

 • Şarj Kontrol Cihazları
  Şarj Kontrol Cihazları

  Güneş panellerimiz ile ürettiğiniz enerjinizi güvenle ve doğru bir şekilde depolamada yardımcı olan şarj kontrol cihazlarımız, MPPT ve PWM olarak iki çeşitte hizmetinize sunulmuştur. Ayrıca şarj kontrol cihazlarımızdan akünüzün durumunu güncel bir şekilde kontrol ederek enerjinizi doğru ve dengeli kullanım sağlamaktadır. MPPT şarj kontrol cihazlarımız maksimum güç noktasını takip eden tasarımı sayesinde ürettiğiniz enerjiden maksimum faydalanmanızı sağlamaktadır.

 • Diğer Solar Ekipmanlar
  Diğer Solar Ekipmanlar
  Solar sistemlerinizin stabil, güvenli ve düzgün çalışması için var olan bağlantı ekipmanları sertifikalı ve kalite kontrollerden geçmiştir. Sisteminizin sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan ekipmanlar aynı zamanda verimini ve performansını olumlu yönde etkilemektedir.