Yarını Aydınlatmak İçin, Bugün Çok Çalışıyoruz!


Dünyada ve ülkemizde sürekli olarak artan enerji ihtiyacının yetersiz kalmasıyla birlikte, alternatif enerji ihtiyacı arayışına girildi. Alternatif enerji kaynaklarının en verimlisi olan güneş enerjisinin verimli ve yaygın kullanılması amacıyla 2015 yılında ACS Enerji’yi kurduk. 2017 yılında İzmir’deki fabrikamızda fotovoltaik güneş paneli üretmeye başladık.

Fosil yakıt temelli enerji kaynaklarının hızla tükenmesi çevreye, onarılması imkansız hasarlar bırakıyor. ACS Enerji olarak; aydınlık bir geleceğin ilk şartı olan temiz çevreyi, yenilenebilir güneş enerjisiyle sağlıyoruz. Ülkemizin güneş ve diğer yenilenebilir enerji kaynakları konusunda potansiyelini yukarı çekmek için yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla “Minimum maliyet, maksimum verim” mottosunu uyguluyoruz.

Şebeke bağlantılı sistemler (On grid), projelendirme, danışmanlık, sistem tasarımı, endüstriyel kurulum, şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (off grid), güneş enerjili sulama sistemleri, aydınlatma sistemleri gibi alanlardaki yüksek kaliteli hizmetimizle Türkiye ve yurt dışı için üretmeye devam ediyoruz.