x1
Hakkımızda; ACS Enerji ülkemizde ve tüm dünyada gelişmeye başlayan güneş enerjisi potansiyelinin daha verimli ve yaygın bir şekilde kullanılması amacıyla 2015 yılında enerji sektöründe faaliyet göstermeye ve 2017 yılında İzmir'de kurulu olan fabrikasında fotovoltaik güneş paneli üretimine başlamıştır.
 
Hızla tükenmekte olan konvansiyonel enerji kaynakları ve bu kaynakların kullanılması sonucunda ortaya çıkan çevre sorunları, yenilenebilir enerjinin önemini artırmaktadır. ACS Enerji, her bireyin yaşam kalitesini birincil dereceden etkileyen bu durumun farkında olup, ülkemizin güneş ve diğer yenilenebilir enerji potansiyelini artırmaya çalışmaktadır.
 
Kaliteli üretimi ve yüksek kapasitesi ile Türkiye ve Yurtdışı projelerine güneş paneli tedariğini her yıl artırarak devam ettiren ACS Enerji; Şebeke bağlantılı sistemler (on grid), projelendirme, danışmalık, sistem tasarımı, endüstriyel kurulum, şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (off grid), güneş enerjili sulama sistemleri, aydınlatma sistemleri gibi alanlarda müşterilerine hizmet sunmaktadır.
 
Misyonumuz; Doğamızın enerji ihtiyaçlarını yenilenebilir enerji kaynakları ile karşılamak için ürettiği fotovoltaik modüllerle sektöründe öncü olup milli sanayisine katkıda bulunan, verdiği hizmet ve ürün kalitesini sürekli geliştirerek tüm sektörün beklentisine cevap veren uluslararası bir teknoloji firması olmaktır.

Vizyonumuz; 
Ülkemizin enerji alanda dışa bağımlılığını azaltmasına destek olmak, inovatif yaklaşımlarıyla sürekli gelişmek, sektörün standartlarını hep yukarıya çekmek ve Dünya’nın önde gelen fotovoltaik modül üreticisi olmaktır.